Natalia Włoch-Kliś

radca prawny

Jestem prawnikiem przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. W codziennej pracy radcy prawnego mam okazję rozwiązywać problemy prawne przedsiębiorców i osób fizycznych z pogranicza prawa autorskiego, zwalczania nieuczciwej konkurencji - związane z ich aktywnością w sieci i nie tylko...
[Więcej >>>]

Sklep

Drugi powitalny tekst na blogu! A może tylko przypomnienie o sobie?

Natalia Włoch-Kliś28 maja 2020Komentarze (0)

Dzień dobry i – mam nadzieję dla wielu – witaj ponownie!

Jeśli mnie pamiętasz – bardzo się cieszę! Jeśli nie – zapraszam i miło mi będzie Cię poznać! – mam dobrą informację:
WRACAM 🙂 z nową energią, nowymi pomysłami i duużą dawką wiedzy.

Ten post będzie trochę refleksyjny – ale przede wszystkim – motywacyjny!

Przez jakiś czas zawiesiłam wpisy i aktywność blogową. Taka przerwa chyba czasem jest potrzebna, bo mogłam sobie uświadomić, że… bardzo mi tego brakowało. Ale nic straconego, przecież zawsze można nadrobić -lepiej późno, niż wcale, prawda?

Co robiłam przez ten czas kiedy mnie nie było?

Hmmm…

Nie,nie rozpoczęłam hodowli alpak w Bieszczadach 🙂 Choć mam nadzieję, że kiedyś i to marzenie zrealizuję, bo… nie samą technologią i prawem człowiek życie.

Nie dotarłam również na koniec Internetu czy Netflixa 🙂

Uspokoję Cię – nadal śledzę nowinki technologiczne i nadal zdobywam i poszerzam doświadczenie będąc partnerem w biznesie i wspierając wielu rozwijających swoje marzenia i pasje, nie tylko w cyberprzestrzeni:)

Ale do rzeczy – technologia i innowacyjność nie śpi! I bardzo dobrze, zwłaszcza teraz, kiedy na niespotykaną dotąd skalę większa bądź mniejsza część naszego życia musiała przenieść się do sieci.

Działaj! Rozwijaj się! Osiągaj założone cele – nawet jeśli powoli to konsekwentnie.

Alpaki same się nie będą hodowały 🙂

Natalia

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 601 248 643e-mail: natalia@wlochklis.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Włoch-Kliś Kancelaria Radców Prawnych Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Włoch-Kliś Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Bielsku-Białej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem natalia@wlochklis.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: